Kauno filharmonijoje

Muzikos klausymas, koncertų lankymas – viena iš sudėtinių inteligentiškų asmenybių ugdymo dalių. Šiltą ir saulėtą rudens popietę, vyresnių klasių fortepijono klasės mokiniai su mokytojais, nuvyko į Kauno filharmoniją pasiklausyti puikios muzikos. Tai buvo reta proga išgirsti olandų pianisto Hanso Eijsackerso ir Julijos Sadaunykaitės atliekamų F. Šopeno, K. Debiusy, M. Ravelio miniatiūrų koncerte, pavadinimu “Tete-a-tete”. Iškilių pianistų atliekama muzika sužavėjo savo nuoširdumu, ypatingu muzikalumu. Antroje koncerto dalyje efektingai skambėjo fortepijoniniai duetai. Susižavėję klausėmės prancūzų impresionizmo meistrų, olandų ir lietuvių kompozitorių sukurtų fortepijonių duetų. Šie pianistai, būdami savųjų šalių muzikos ambasadoriais išties padovanojo puikų, kupiną puikios muzikos vakarą.

Kauno filharmonijoje
Į viršų
Facebook
Instagram