Zigmo Skirgailos jaunųjų pianistų festivalis

Gruodžio 7 dieną Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos pianistai dalyvavo Pirmame respublikiniame Zigmo Skirgailos jaunųjų pianistų festivalyje. Šis renginys skirtas ryškiai, bet nepelnytai mažai žinomai 19 a. asmenybei, – pedagogui, pianistui, vargonininkui ir dirigentui, siekusiam profesionalaus išsilavinimo net Paryžiuje ir savo geriausius karjeros metus atidavusiam tarpukario Lietuvai.
Meno mokyklos mokiniai atvežė į Kudirkos Naumiestį spalvingą, įvairią fortepijoninę programą, paliko patį geriausią įspūdį šio miesto klausytojams, atėjusiems, paklausyti muzikos į Vinco Kudirkos muziejaus renginių salėje vykusį festivalį – koncertą.
Šiame renginyje mūsų mokyklai atstovavo Beatričė, Augustas, Austėja, Smiltė, Aušrinė, Fausta, Miglė ir Gustė. Sveikinimai puikiai pasirodžius mūsų talentingiems mokiniams ir juos paruošusiems mokytojams: L. Rotomskienei, V. Puskunigienei, D. Sultanovai ir R. Pliskui.
Z. Skirgailos jaunųjų pianistų festivalį organizavo Šakių kultūros centro Kudirkos Naumiesčio padalinys, Šakių rajono viešoji biblioteka ir jos padalinys Kudirkos Naumiestyje bei Vinco Kudirkos muziejus.
Dėkojame organizatoriams už šiltą priėmimą!
Zigmo Skirgailos jaunųjų pianistų festivalis
Į viršų
Facebook
Instagram