Kultūros centre įvyko dailininkės Irenos Kurklietienės parodos „Gamtos magija“ atidarymas. Parodoje eksponuojami tapybos…
Kultūros centre įvyko dailininkės Irenos Kurklietienės parodos „Gamtos magija“ atidarymas. Parodoje eksponuojami tapybos ir keramikos darbai.🌿🎨 Jaukų ir įkvepiantį vakarą papildė Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokykla mokiniai, kurių atliekama muzika subtiliai susiliejo su paveikslų nuotaika ir užpildė erdvę ypatinga atmosfera.🎵🎶 Kviečiame apsilankyti parodoje darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00 val. Žiūrėti Facebook įrašą
