Džiaugiamės ir didžiuojamės

Kovo 24-oji -laimės diena mūsų mokyklos mokiniams! X Respublikiniame muzikos (meno) mokyklų jaunųjų pianistų konkurse “Linksmieji pirštukai” iškovoti aukščiausi laimėjimai.
Grand Prix – Jokūbas Mikšta (mokytoja Valda Puskunigienė)! Jaunasis pianistas taip pat apdovanotas ir nominacija už išraiškingą programos atlikimą.
I vieta – Miglė Stankevičiūtė (mokytoja Laima Rotomskienė)!
Džiaugiamės ir didžiuojamės !!!🥰
Džiaugiamės ir didžiuojamės
Į viršų
Facebook
Instagram