Gustės Tiško įspūdžiai iš XXVII tarptautinio konkurso “LES ETOILES DE PARIS 2023”

Dalinamės Gustės Tiško įspūdžiais iš XXVII tarptautinio konkurso “LES ETOILES DE PARIS 2023”:
„Mokinių atostogų metu, aš ir mano specialybės mokytoja Valda Puskunigienė, vykome į konkursą – kelionę Paryžiuje. Ten vyko 25 tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas “Les Etoiles de Paris”, kuriame pasirodė be galo daug talentingų ir ambicingų, muzikai neabejingų atikėjų ir šokėjų iš įvairių šalių: Kroatijos, Malaizijos, Armėnijos, Slovakijos, Filipinų, Ukrainos, Lietuvos ir kitų. Konkursas vyko viename iš seniausių teatrų “Thetre Dejazet”, kuris mus sužavėjo savo grožiu ir istorija. Pasakojama, kad šioje scenoje grojo žymusis kompozitorius Volfgangas Amadėjus Mocartas. Konkurso metu buvo patirta daug streso, džiaugsmo, bei dėkingumo jausmo, dėl to, kad turėjau galimybę pasirodyti šio teatro scenoje. Toks konkursas yra nuostabi patirtis kiekvienam besimokančiam muzikos. Dėka muzikos turėjau galimybę dalyvauti konkursuose ne tik Prancūzijoje, bet ir Italijoje, Vokietijoje, taip pat susipažinti su daugybe draugų iš kitų šalių. Esu be galo dėkinga menų mokyklos administracijai, Kazlų Rūdos savivaldybei už palaikymą, savo specialybės mokytojai už kantrybę ir praleistą laiką besimokinant.
Po konkurso turėjome nuostabų laiką, susipažinome su meilės miestu – Paryžiumi. Turėjome nuostabią gidę, kuri mums papasakojo apie miestą, kurį pati yra įsimylėjusi, aplankėme mano išvajotą Eifelio bokštą, Triumfo arką, Moulin Rouge, grožėjomės vakariniu Paryžiumi plaukdami Senos upe. Adrenalino ir įspūdžių pasisėmiau atrakcionų parke “Asterix”, jame praleidome visą dieną pramogaudami ir klykdami iš džiaugsmo, greičio ir baisumo.
Savo įspūdžiais noriu visus muzikuojančius padrąsinti siekti ir tobulėti, ir laikui bėgant pamatysite rezultatą, nukeliausite groti ne tik Lietuvoje, bet ir kitų šalių scenose.”
Gustės Tiško įspūdžiai iš XXVII tarptautinio konkurso “LES ETOILES DE PARIS 2023”
Į viršų