Pavasario mozaika Jurbarke

Gegužės 16 dieną, nuo ryto prasidėjo mūsų kelionė į Jurbarką, kur pirmasis sustojimas buvo skulptoriaus Vinco Grybo muziejuje. Tai vienas žymiausių XX a. pirmos pusės lietuvių monumentaliosios skulptūros kūrėjų, kurio skulptūras žino turbūt kiekvienas, tai -Vytauto Didžiojo paminklas, Simono Daukanto, Vinco Kudirkos paminklai ir eilė kitų veikėjų. Aplankėme namą, kuriame jis gyveno su šeima, išvydome didingas dailininko dirbtuves, buvusią kalvę, kurią autorius pats pritaikė darbui. V. Grybo muziejuje taip pat pamatėme Lidos Meškaitytės akvarelinių miniatiūrų parodą.
Jurbarko cerkvėje, kuri yra tapusi puikia parodų ir koncertų sale, įvyko V respublikinis meno ir muzikos mokyklų jaunųjų pianistų festivalis “Pavasario mozaika”. Na tikra mozaika, kurioje dalyvavo virš 50 atlikėjų iš Šiaulių, Kauno, Tauragės, Raseinių, Kuršėnų mokyklų. Festivalyje puikiai pasirodė ir nuostabia fortepijono muzika džiugino ir mūsų mokyklos jaunieji pianistai – Jokūbas Mikšta, Tėja Jakelaitytė, Aušrinė Jablonskaitė, Augustas Urbonas, Smiltė Jablonskaitė, Augustė Banionytė, Simonas Savickas, Miglė Kazakevičiūtė, Miglė Stankevičiūtė. Mokinius paruošė mokytojai: Valda Puskunigienė, Laima Rotomskienė, Revalis Pliskus, Danguolė Sultanova.
Po koncerto Antano Sodeikos meno mokykloje vyko seminaras “Mokinių mokymosi motyvaciją skatinantys metodai muzikinio ugdymo procese”, kuriame savo gerąją patirtimi dalijosi ir mokytoja Danguolė Sultanova.
Dėkojame visiems dalyviams už puikų mokyklos atstovavimą, o festivalio organizatoriams už puikią šventę, šiltą ir jaukų priėmimą!
Pavasario mozaika Jurbarke
Į viršų